Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ny gestaltning Bergslagsvägen
Referensnummer: UH-2020-51
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser arbeten med ny gestaltning av Bergslagsvägen och De Beschevägen inkl. gata, VA, belysning, el etc.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45000000 Anläggningsarbete
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen