2. Förfarande
Förfarande
Titel: Undertrycksbehandling/NPWT
Beskrivning: Flergångs- och engångssystem med pumpar och förbrukningsmaterial avsett för undertrycksbehandling/NPWT.
Intern identifierare: VF2026-00019
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Intern identifierare: 1906956-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Beskrivning: Denna upphandling syftar till att tillgodose ingående regioners behov av flergångs- och engångssystem med pumpar och förbrukningsmaterial till Undertrycksbehandling/NPW
Intern identifierare: 1906957-1