See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flödescytometrar
Beskrivning: Upphandling avser två (2) st flödescytometrar samt instrumentbundna reagenser till verksamheterna Klinisk immunologi och transfusionsmedicin (KITM) samt Klinisk patologi (KP).
Intern identifierare: UPPH2025-00257
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38434510 Cytometrar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Intern identifierare: 1785554-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1785555-1