2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av skyltar 2026
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av skyltar, montering av skyltar samt underhåll av befintliga skyltar enligt specifikationer och villkor i upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: LNU-2026/1925
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31523200 Permanenta informationsskyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 31523300 Upplysta namnskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: l