328322-2025 - Resultat
Sverige – Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning – Underhållsavtal TGB 17 Swedmog VMH
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUnderhållsavtal TGB 17 Swedmog VMH
BeskrivningAnskaffningen avser konstruktionsritningar för påbyggnation TGB17 liksom specifika tekniska tjänster för vidmakthåll av fordonssystemet.
Intern identifierare25FMVU304
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningAnskaffningen avser friköpande av konstruktionsritningar för påbyggnation Tgb 17/Unimog, för vidmakthålla fordonssystemet framåt.
Intern identifierareUnderhållsavtal TGB 17 Swedmog VMH