328366-2024 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Rivning och nybyggnad av Rönnby förskolan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelRivning och nybyggnad av Rönnby förskolan
BeskrivningUpphandling avseende Rivning och nybyggnad av Rönnby förskolan
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90543:Lot:1