328376-2023 - ÄndringSverige-Örebro: Skrivpapper
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorspapper 2023
Referensnummer: Ks 926/2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30197620 Skrivpapper
II.1.4.
Kort beskrivning
Papper till skrivare, kontor, kopiatorer.
Inledning
Intresserade anbudsgivare (nedan kallad leverantör) inbjuds att lämna anbud till nedanstående upphandlande myndigheters (nedan kallad UM), behov av kontorspapper. Upphandlingen baseras på de villkor och förutsättningar som anges i upphandlingsdokumenten. Mer information om UM finns att läsa på respektive UM:s hemsida.
Vi ser fram emot ert anbud!