328404-2023 - ÄndringSverige-Vänersborg: Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dispenser inklusive förbrukning
Referensnummer: RS 2023-01768
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av dispenser inklusive förbrukning till Radiofarmakacentralen vid Sahlgrenska Universitetssjukhuset, Västra Götalandsregionen.