328478-2025 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Ramavtal Konsultstöd Projektledning Bygg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Konsultstöd Projektledning Bygg
BeskrivningRamavtal konultstöd projektledning för avrop vid behov.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109046:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71541000 Byggteknisk projektledning