See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterputs
Beskrivning: Fönsterputs inom Sundsvalls kommunkoncern.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90089:Lot:1