328558-2022 - ÄndringSverige-Göteborg: Resebyråtjänster och liknande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Biljettförmedling - Tjänstekoncession
Referensnummer: 0221/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Got Event AB (nedan kallad GE) genomför en upphandling av en tjänstekoncession som omfattar
Biljettförmedling.
GE inbjuder anbudsgivare, nedan kallad Leverantör, att lämna anbud i enlighet med detta
koncessionsdokument.