328562-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Golvbeläggning och väggbeklädnad – Golvarbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelGolvarbeten
BeskrivningSölvesborgs kommun, Sölvesborgs Energi och Vatten AB, Sölvesborgs Elnät AB och Sölvesborgs Fjärrvärme AB inbjuder Er härmed att inkomma med anbud på Golvarbeten i enlighet med upphandlingsdokumentet.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45430000 Golvbeläggning och väggbeklädnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131496:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten