See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utförande av underhållsbeläggning varm i Stockholms län (AB län) 1
Beskrivning: Underhållsbeläggning Varm i Stockholms län 1 (AB län) år 2026 Sex anbudsområden
Intern identifierare: KOM-418961
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: AB01 FR HE Norr 1
Beskrivning: AB01 FR HE Norr 1
Intern identifierare: AB01 FR HE Norr 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AB02 FR HE Norr 2
Beskrivning: AB02 FR HE Norr 2
Intern identifierare: AB02 FR HE Norr 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: AB03 FR HE Söder 1
Beskrivning: AB03 FR HE Söder 1
Intern identifierare: AB03 FR HE Söder 1
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: AB04 FR HE Söder 2
Beskrivning: AB04 FR HE Söder 2
Intern identifierare: AB04 FR HE Söder 2
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: AB05 Komplexa
Beskrivning: AB05 Komplexa
Intern identifierare: AB05 Komplexa
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: AB06 FR HE Söder 3
Beskrivning: AB06 FR HE Söder 3
Intern identifierare: AB06 FR HE Söder 3