See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster
Beskrivning: Bevakningstjänster för Timrå kommun och Timråbo. Anbud kan lämnas på ett eller flera områden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Timrå kommun
Beskrivning: Timrå kommun har behov av Larmutryckning och rondering.
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106190:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Timråbo
Beskrivning: Timråbo har behov av Larmutryckning, Trygghetsjour, Rondering, trygghetsstöd. För Timråbo börjar avtalet gälla 2025-10-01.
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106190:Lot:2