328774-2023 - ResultatSverige-Örebro: Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
EEG-system
Referensnummer: MT 2022-0055
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtal gällande direktupphandling av EEG-system till Region Örebro län
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33121100 EEG-apparater
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen