Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gåvokort till grundskoleförvaltningen
Referensnummer: 21/51
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Grundskoleförvaltningen genomför en upphandling av gåvokort. Avtalet omfattar inköp av 8 900 digitala gåvokort till förvaltningens medarbetare. Gåvokortet ska berättiga till en gåva som medarbetaren själv ska välja från ett brett sortiment inom olika varukategorier från leverantörens webbsida.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen