2. Förfarande
Förfarande
Titel: Enstaka, permanenta platser för personer över 65 år med somatiska diagnoser eller demenssjukdom
Beskrivning: Enstaka, permanenta platser för personer över 65 år med somatiska diagnoser eller demenssjukdom.
Intern identifierare: KSUH/2025:69
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstagsförfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85311100 Äldreomsorg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000