2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Glasögon och synundersökning
Beskrivning: Terminal- och skyddsglasögon samt synundersökningar
Intern identifierare: KSN-2025-01951
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33734000 Glasögon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000