2. Förfarande
Förfarande
Titel: HIPEC-apparat till Östra sjukhuset
Beskrivning: upphandling av utrustning för lokal behandling med tempererad cellgiftsvätska i buken, Hyperterm Intraperitoneal Cytostatika (HIPEC) inklusive förbrukningsmaterial, för Östra sjukhuset VGR.
Intern identifierare: RS 2024-00997
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1) (1)