329098-2017 - ÄndringSverige-Grums: Snöröjning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Snöröjning distrikt 6.
Referensnummer: UH-2017-34
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90620000 Snöröjning
II.1.4.
Kort beskrivning
Snöröjning Grums kommun distrikt 6.