329100-2017 - ÄndringSverige-Ängelholm: Parkeringsförvaltning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Parkeringsservice.
Referensnummer: 17/6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98351000 Parkeringsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar parkeringsservice inom AB Ängelholmshems fastigheter. AB Ängelholmslokalers parkeringar ingår som option.