329102-2017 - ÄndringSverige-Tumba: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Årsavtal lokalvård för bostadshus och lokalkontor.
Referensnummer: 17/0126
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende städning trapphus med gemensamma utrymmen och kontorslokaler.