Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Teknik- och testutrustning
Referensnummer: 419/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 30237100 Delar till datorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed inbjuds intresserade att lämna anbud på Skånetrafikens upphandling ”Teknik- och testutrustning”, i enlighet med de förutsättningar som anges i denna upphandlings Upphandlingsdokumentation.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Anbudsinbjudan