2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biobränsle HVO 100 och RME och bioolja MFA bio -10 (option) i bulk
Beskrivning: Biobränsle HVO 100 och RME och bioolja MFA bio -10 (option) i bulk
Intern identifierare: HMAB-2026/00323
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Biobränsle HVO 100 och RME och bioolja MFA bio -10 (option) i bulk