329318-2024 - Resultat
Sverige – Fordon för avfall – Sidlastande tvåfacks sidlastande sopbil kompatibel för delade kärl
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSidlastande tvåfacks sidlastande sopbil kompatibel för delade kärl
BeskrivningSidlastande tvåfacks sidlastande sopbil kompatibel för delade kärl.
Intern identifierare24/47
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del