329332-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Kinna: Gräsklippare
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Markvårdsmaskiner 2023
Referensnummer: 22/85
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
16311000 Gräsklippare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling gällande markvårdsmaskiner.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
16700000 Traktorer, 42600000 Verktygsmaskiner, 43261100 Lastmaskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen