See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar rekryteringstjänster.
Föregående meddelande: 369656-2023
Intern identifierare: KS 2023/00180
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: .MALL Tjänster & Varor Docs
Beskrivning: Upphandling av rekryteringsstjänster
Intern identifierare: 1234361-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Specialister och chefer
Beskrivning: Upphandlingen avser rekryteringstjänster
Intern identifierare: 1234378-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Specialister o chefer - arbetsmetod/process
Intern identifierare: 1234382-2