See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Centrifuger Sjukvården och Hälsocentralernas Laboratorier
Beskrivning: Upphandlingen omfattar centrifuger för Sjukvården och Hälsocentralernas Laboratorier.
Intern identifierare: 23-IU-136
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42931120 Bordscentrifuger
Ytterligare klassificering (cpv): 42931100 Laboratoriecentrifuger och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling av centrifuger till Sjukvården och Hälsocentralernas Laboratorier.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Huvudklassificering (cpv): 42931100 Laboratoriecentrifuger och tillbehör
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (5)
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Generell del (3)
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Generell del (3) (1)