329458-2020 - ResultatSverige-Borås: Motorfordon för särskilda syften
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Combispolbil
Referensnummer: 2019-00099IN
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144000 Motorfordon för särskilda syften
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser köp av en Combispolbil för Servicekontoret i Borås.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen