2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkskötsel Vöfab
Beskrivning: Entreprenaden omfattar regelmässig och periodisk tillsyn och yttre skötsel av beställarens fastigheter, bland annat; - Tillsyn och skötsel av samtliga mark- och grönytor inkl. växtlighet - Snöröjning och halkbekämpning inkl. beredskap - Fast och lös utrustning på mark samt byggnad utvändigt. Upphandlingen omfattar fyra objekt, med fem fastigheter.
Intern identifierare: VÖFAB 2026-00046
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77313000 Parkskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000