See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Akustik och undertaksarbeten
Beskrivning: Akustik- och undertaksarbeten vid tex. ombyggnader, lokalanpassningar, underhåll och reparationer.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45421146 Montering av undertak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde Falun+ Bolag
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107866:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Optionsår
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde Gagnef+ Bolag
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107866:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde Avesta+ Bolag
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107866:Lot:3