32968-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Transport av biblioteksmedia
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransport av biblioteksmedia
BeskrivningTransport av media mellan kommunernas bibliotek inom Värmlands län samt sjukhusbiblioteket på CSK.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93595:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter, 63110000 Godshantering