2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sjukvårdsmaterial - Laboratorieartiklar (Mätutrustning för Glukos) 2025
Beskrivning: Avser förbrukningsartiklar till regionens analysinstrument för mätning av blodsocker och hemoglobin.
Intern identifierare: RB2024-0561
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Sjukvårdsmaterial - Laboratorieartiklar (Mätutrustning för Glukos) 2025