Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Juristtjänster
Referensnummer: 2020-356
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79100000 Juridiska tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser att täcka Myndigheten för digital förvaltnings behov av juristtjänster under avtalstiden. För mer info se förfrågningsunderlag.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79111000 Juridisk rådgivning, 79140000 Juridisk rådgivning och informationstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen