2. Förfarande
Förfarande
Titel: Begagnad Väghyvel 6WD till Skövde
Beskrivning: Fortifikationsverket avser köpa in en begagnad väghyvel 18-24 ton enligt kravspecifikation till vår verksamhet i Skövde.
Intern identifierare: 2323/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43221000 Väghyvlar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000