329782-2023 - ÄndringSverige-Gustavsberg: Bakverk och kakor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fika & Catering
Referensnummer: 2023KS/0360
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15812000 Bakverk och kakor
II.1.4.
Kort beskrivning
Fika och catering till Värmdö kommuns verksamheter