329795-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Städning av offentliga toaletter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädning av offentliga toaletter
BeskrivningSträngnäs kommun bjuder in er att lämna anbud avseende städning av offentliga toaletter i Strängnäs och Mariefred.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001