329873-2017 - ÄndringSverige-Märsta: Byggnation av lägenheter
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kulturtorget, DE 06 Byggentreprenad för nybyggnad av bostäder i Märsta.
Referensnummer: 17/15
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45211341 Byggnation av lägenheter
II.1.4.
Kort beskrivning
Kulturtorget, Anbudsförfrågan DE 06 Byggentreprenad för nybyggnad av bostäder i Märsta.