329890-2026 - Resultat
Sverige – Instrument för mätning av flöde, nivå och tryck av vätskor eller gaser – läckageloggrar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titelläckageloggrar
BeskrivningUpphandling läckageloggrar
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38420000 Instrument för mätning av flöde, nivå och tryck av vätskor eller gaser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelLäckageloggrar
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 65100000 Vattendistribution och tillhörande tjänster