See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: AUB lokalvård Stockholm och Gotland
Beskrivning: AUB lokalvård Stockholm och Gotland
Föregående meddelande: 325938-2022
Intern identifierare: Af-2022/0037 5136
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Leveransområde Stockholm
Beskrivning: AUB lokalvård
Intern identifierare: 1049622
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leveransområde Gotland
Intern identifierare: 1049624
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Upphandlade arbetsförmedlingstjänster (1)
Beskrivning: Arbetsmarknadsutbildningar lokalvård
Intern identifierare: 1049627