329943-2026 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Ramavtal Underhållsbeläggningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Underhållsbeläggningar
BeskrivningJärfälla kommun upphandlar ett ramavtal avseende underhållsbeläggningar.
Intern identifierareTEN 2025/504
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000