See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Begagnad lastbil med släp utrustad för körskoleutbildning.
Beskrivning: Begagnad lastbil med släp utrustad för körskoleutbildning.
Intern identifierare: Tos 2230/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på varan
Beskrivning: Krav på varan
Intern identifierare: 1697802
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tilldelningskriterier
Beskrivning: Tilldelningskriterier
Intern identifierare: 1697803
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Leverantörsprövning
Beskrivning: Leverantörsprövning
Intern identifierare: 1697809
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Administrativa villkor
Beskrivning: Administrativa villkor
Intern identifierare: 1697804
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kontraktsvillkor
Beskrivning: Kontraktsvillkor
Intern identifierare: 1697807