2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sittsystem (hjälpmedel)
Beskrivning: Upphandlingen avser sittsystem, ISO-kod 18 09 39. Sittsystemet ska bestå av sittenhet och underrede som går att separera från varandra. Sittsystemet ska vara avsett för barn och ungdomar.
Intern identifierare: 26RS394
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33193100 Invalidfordon och rullstolar
Ytterligare klassificering (cpv): 33193000 Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning, 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsmall
Intern identifierare: 1885243-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1885244-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan
Intern identifierare: 1885245-2