2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Lager- & Logistiksystem
Beskrivning: Region Halland bjuder in till RFI och dialogmöte för att öka sin marknadskännedom avseende lager- & logistiksystem. Det är även leverantörernas tillfälle att ge synpunkter och information.
Intern identifierare: RFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem