2. Förfarande
Förfarande
Titel: Patientnära analysutrustning - Blodgassystem
Beskrivning: blodgassystem för patientnära analys
Intern identifierare: RS 2024-05153
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38430000 Detektions- och analysutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000