2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobil kärltvätt
Beskrivning: Upphandlande myndighet avser upphandla mobil kärltvätt avseende sopkärl.
Intern identifierare: 25/8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000