330168-2017 - ResultatSverige-Malmö: Möbler
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler och inredning till Gottorpsskolan, Malmö.
Referensnummer: 17/12
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser i huvudsak leverans, montage och uppsättning av möbler och annan inredning till Gottorpsskolan, Malmö.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39160000 Skolmöbler, 39200000 Inredning, 39290000 Diverse inredning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen