330171-2023 - ÄndringSverige-Täby: Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
DATALAGRING/STORAGE
Referensnummer: KS 2023/100-06
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Beskrivning anges här