2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reballing Machine
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag
Intern identifierare: A655.127/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42660000 Verktyg för lödning, hårdlödning och svetsning; maskiner och utrustning för anlöpning och varmsprutning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Reballing Machine