330224-2025 - Resultat
Sverige – Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl – Emballage
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEmballage
BeskrivningUppdraget avser att under avtalstiden säkra Sysavs behov av emballage inom nedanstående delområden. Delområden Del 1 - Wellpappförpackningar och kliniskt avfall Del 2 - Farligt avfall, plåt- och plastemballage Del 3 - Flexibla IBC-behållare Del 4 - Elektronik och övrigt avfall
Intern identifierare2025-010
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000